Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nativní horoskop (=horoskop dle dne, času a místa narození) je záznamem z naší "Knihy Osudu", v níž je vepsáno, jaké máme poslání, a jaká životní cesta je nám určena, a to na základě toho, jak jsme žili v minulých životech, a také podle talentů a schopností, kterými jsme byli obdarováni. Každému je dána i svobodná vůle, a proto máme možnost si svou "knihu Osudu" v průběhu života přepisovat, a to buď k lepšímu, anebo k horšímu.

Karmická astrologie nás učí, jak se stát tvůrcem svého osudu, který vzniká na základě těchto faktorů:

1. karmické události, neboli následky našeho jednání, chování a myšlení v minulosti

2. vibrace naší osobnosti na fyzické, emocionální, mentální a duchovní rovině, přičemž svými vibracemi k sobě přitahujeme určitý druh lidí, zkušeností, situací, událostí a zážitků. Tyto vlastní energie lze změnit, a následně tak i měnit svůj osud.

3. poslání - tj, naplňování "záměru duše"

 

Nativní horoskop v karmické astrologii ukazuje:

- nahlédnutí do minulých životů a jejich hlavních témat, kým jsme byli a čím jsme žili

- osudové výzvy v průběhu inkarnace. Volba správného okamžiku ke změnám a novým krokům, kdy nás hvězdy budou v záměrech podporovat.

 

karmická astrologie zahrnuje tato témata:

1. Svobodná vůle

Od schopnosti využívat svobodnou vůli se odvíjí naše vitalita, energie, odvaha, rozhodnost.

Nativní horoskop ukazuje, kde je zdroj naší energie, z jakých aktivit a činností ji čerpat a kam ji vkládat, aby zdroj energie byl doplňován a obnovován.

 

2. Peníze a hojnost.

Jak dosáhnout hojnosti prostřednictvím vědomí své sebehodnoty a schopností žít v souladu s prioritami naší duše.

Jakými činnostmi, talenty a svými jedinečnými schopnostmi vydělávat peníze, abychom byli v souladu sami se sebou.

Hodnoty a životní priority, které vyznává naše duše nejsou vždy tytéž hodnoty, které jsou nám vnucovány okolím, rodinou, společenským systémem, atakpod.

 

3. Druh naší individuální mentální energie.

Horoskop ukazuje, jaké informace a myšlenky nejsnáze vstřebáváme skrze své jedinečné "mentální pole" aury,  jenž nás podporují v naplňování svého poslání. Jaká témata a informace naši duši ponejvíce zajímají, a touží sdílet s ostatními.

Také vztahy se sourozenci, spolužáky, sousedy.

 

4. Intuice - jak ji rozvíjet, jakými strachy a "nemocnými" emocionálními programy může být blokována na základě vlivů naší minulosti (sahající až do minulých životů).

Jak posilovat vnitřní sílu - vnitřní síla není vždy totéž, jak působíme navenek. Vnitřní síla se odvíjí od moudrosti a síly duše, jejíž vibrace mohou být oslabeny či zdeformovány vlivem ega. Vnitřní síla je "skrytá", není vidět, jedná se o emocionální vyrovnanost a stabilitu..

Rodina a vztahy v rodině podle horoskopu. Naše dětství a stáří - co jsme měli prožít v dětství, a jaké bude pravděpodobně naše stáří.

 

5. Síla osobnosti - jakým způsobem ji pěstovat a rozvíjet. Není dána žádnými umělými představami, trendy a očekáváním společnosti, ale jedině tím, jak dokážeme být sami sebou.

Jen cesta radosti dává ty správné výsledky. Radost je základní energií, přitahující hojnost a bohatsví do všech aspektů života. Hravost, koníčky a zájmy, které posilují naši osobnost.

Děti, vztah k dětem - často je dán osudem již před narozením.

 

6. Zdraví, léčivá síla - jakým způsobem ji v sobě pěstovat a posilovat, jinak případné sklony k nemocem a příčiny nemocí, včetně způsobu jejich vyléčení.

Zaměstnání. Jaké talenty a schopnosti nabízet druhým lidem, k čemu jsme "bohem" povoláni (=povolání). V čem se zdokonalovat a "kultivovat" svou duši, abychom byli užiteční i druhým lidem. Každodennost - čemu se věnovat každý den ve smyslu práce na sobě samém. 

Vztahy na pracovišti - kolegové, podřízení. Domácí mazlíčci.

 

7. Vztahy, síla lásky (láska je podstatou, vše ostatní jsou "hrátky ega").

Jaké lidi k sobě do života přitahujeme a proč.

Jací lidé nás přitahují (=tj. co máme v sobě sami rozvinout), jací lidé nás "odpuzují" (´tj. co máme v sobě zpracovat a nebrát si osobně).

 

8. Transformace, krize v životě, které pravděpodobně prožijeme, pokud netransformujeme určité aspekty vlastního ega (tj.povahy) v pozitivní mocnou sílu.

Magická síla, kterou každý z nás disponuje - jsme schopni "vyčarovat" si absolutně cokoli, avšak jen pokud jsme ochotni vzdát se aspektů a záměrů svého ega, které nám v tom brání. Jak pěstovat a rozvíjet schopnost zvládat krizové situace. Čeho je třeba se zbavit, co v průběhu života obětovat, v opačném případě jaké životní krize budeme prožívat.

Dědictví. Peníze a majety společné s partnerem. Hodnoty, které naše duše touží sdílet s druhými lidmi.

 

9. Duchovní síla.

Jak dojít ke štěstí, nezávislé na vnějších okolnostech, dosažené díky moudrosti duše. Naše individuální duchovní cesta a růst, který nám dává ochranu z vyšších sfér

Horoskop ukazuje studium na vysokých školách, daleké cesty, cizina - vztah k cizině.

Vzdálené příbuzenstvo (sourozenci partnera, tchýně, tchán, apod).

 

10. Karmická síla, karmické vyrovnání, s nutností přijmout zodpovědnost za svůj osud jako následek jednání v minulosti.

Společenské postavení - kde je naše místo ve společnosti podle horoskopu.

Nejvyšší ideál duše, kterého máme v nynější inkarnaci dosáhnout. Autority - vztah k autoritám.

 

11. Změny v životě, které nám mají pomáhat k nalezení vnitřní svobody a k uskutečnění své jedinečné životní cesty, zcela nezávislé na všem a všech ostatních.

Cíle, plány a naděje duše do budoucna.

Přátelé. Spolky, skupiny lidí, kterých máme být součástí. Způsob, jak se začlenit do širší společnosti.

 

12. jak získat a rozvíjet napojení na vůli Nejvyššího Boha a jednat v souladu s ním. V opačném případě - v čem jsme nejvíce napojeni na tzv. "kolektivní ego" a stáváme se "obětí" společnosti. Cizí vlivy, tajní nepřátelé.

Pobyty v nemocnicích, v ústavech, na pokraji společnosti, ve vězení, anebo dobrovolný pobyt o samotě, v izolaci od běžného ruchu světa.

 

Karmická astrologie nás vede cestou duše (tj. naše jedinečná individualita) k rozvinutí "boha v sobě", k jehož obrazu jsme byli stvořeni.

Každá naše nevyužitá síla, která je součástí naší božské podstaty, se obrací proti nám a stává se tím, co nás postupně ničí, ať už formou nevlídných událostí, které se v našem životě aktivují, anebo v podobě fyzických či psychických potíží a nemocí.

Často se stává, že svůj potenciál neznáme, a to díky výchově v rodině, ve škole nebo celkově kvůli požadavkům a normám společnosti, v níž vyrůstáme, snažíme se vyhovět a uskutečnit představy a očekávání jiných, zatímco přání a potřeby vlastní duše opomíjíme. 

Karmická astrologie nám ukazuje, jak se s pomocí vesmírných energií stát tvůrcem svého osudu.

 

Horoskop je ukazatelem, co si přeje naše duše.

Přání duše se mohou zcela rozcházet s tím, co po nás žádá naše ego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Portrét


Kontakt

Astroložka IRENA NEVRLÁ


775 999 076, skype: Irena Nevrlá

irnev@seznam.cz

zajímá vás astrologie?

hledáte rady ve hvězdách, pokud máte nějaké nejasnosti ohledně svého života? (práce, vztahy,...)

Mail list
Archiv

Kalendář
<< leden >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Statistiky

Online: 1
Celkem: 61594
Měsíc: 736
Den: 18