Jdi na obsah Jdi na menu
 


Narodila jsem se ve znamení Ryb.

Znamení Ryb v horoskopu je "bránou" do duchovních dimenzí, které nejsou nijak oddělené od pozemské reality, ale prolínají naše životy teď a tady, ať už si to uvědomujeme, či nikoliv.

Ten, kdo má znamení Ryb  obsazené planetami, tak snadněji získává "klíč" k této bráně do duchovních dimenzí, odkud se ovšem může vynořit cokoli - andělé a jiné bytosti světla, stejně jako démoni a bytosti těch nejtemnějších energií, proto je třeba být nanejvýš bdělý a opatrný a to si Ryby uvědomují víc, než zrozenci v jakémkoli jiném znamení, proto mohou působit někdy jako příliš "opatrné", nesmělé, pomalé, či úplně "mimo". Ryby podvědomě tuší, že svět je víc než to, co člověk vnímá průměrně vyvinutými smysly - náš pozemský svět prolíná více světů, které lze vidět jen "duchovním zrakem".

Ryby jsou nejkarmičtějším ze všech znamení, neboť jako poslední archetyp, uzavírající zvěrokruh, jsou po celý život nuceny podstupovat nejrůznější zkoušky, které souvisí s jejich příliš vnímavou a citlivou povahou, což se jim však v mnohém může stát "osudným".

Ryby vidí dál, za povrch věcí, a proto ví, že v každém člověku, pod různými nánosy a vrstvami ega, se skrývá dokonalý Bůh či Bohyně a osudovou chybou se jim může stát, pokud svůj zrak upírají zaslepeně pouze na Světlo a zapomenou, že temnota nezmizí tím, že se na ni přestaly dívat. Ryby si musí dávat obzvlášť velký pozor, aby díky své naivitě neuvízly v pařátech negativních energií a temných astrálních  a neorganických bytostí, i zbloudilých duší, a také aby nesloužily jako hromosvod pro vybíjení komplexů a zrůdnosti jiných lidí.

Velkým a prvořadým úkolem pro Ryby je naučit se rozlišovat a oddělovat samy sebe od druhých. Nejsou vybaveny jako jiná znamení pevnými hranicemi, které chrání jejich osobnost před vnějšími vlivy a energiemi cizích lidí, mají tendence "splývat" se vším, co se v jejich blízkosti objevuje, a tak se ostatním mohou zdát být  nepolapitelné, tajemné,  nepochopitelné, pro zaryté materialisty i směšné či divné.

Ryby jsou především znamením prožitků, které se většinou nedají vložit do tak nedokonalého nástroje, jakým je lidský jazyk. Proto Ryba často víc mlčí, než mluví...

 

 

 

 

 
 

 

Portrét


Kontakt

Astroložka IRENA NEVRLÁ


775 999 076, skype: Irena Nevrlá

irnev@seznam.cz

zajímá vás astrologie?

hledáte rady ve hvězdách, pokud máte nějaké nejasnosti ohledně svého života? (práce, vztahy,...)

Mail list
Archiv

Kalendář
<< leden >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Statistiky

Online: 2
Celkem: 61595
Měsíc: 737
Den: 19