Jdi na obsah Jdi na menu
 


Narodila jsem se ve znamení Ryb v roce 1976, což je podle čínského horoskopu rok ohnivého draka. Mým numerologickým číslem je devítka.

Astrologií se intenzívně zabývám již dvacet let, jsem samouk, navazující na své znalosti z minulých inkarnací, kdy jsem se také zabývala astrologií i magií. Když se mě lidé ptají, z jakých astrologických pramenů své znalosti čerpám, mohu je odkázat na spoustu úžasných knih od skvělých astrologů, avšak hodně informací odchytávám intuitivně, skrze napojení na "vyšší zdroje" přímo z Vesmíru - jedná se o zdroj, k němuž má přístup kdokoli, kdo si tuto cestu najde.

Odmalička mě svádělo zkoumat věci, které přesahují hmatatelný svět, skládat jednotlivé, jen zdánlivě nesouvislé, aspekty  života do sebe a pohlížet na vše jako součásti neoddělitelné od naprosto dokonalého celku Země i Vesmíru.

Jako dítě a mladá dospívající dívka jsem téměř nemluvila, pronásledoval mě příliš silný strach ze slov, bála jsem se, že špatně zvolenými slovy bych mohla někomu ublížit a v závěru tak zničit i sama sebe - později jsem se od jedné známé věštkyně dověděla, že můj strach ze slov, který mě naprosto někdy "paralyzuje", souvisí s mou minulou inkarnací, kdy jsem se intenzívně zabývala magií, avšak to se mi stalo osudným. Jakobych celý nynější život podvědomě tušila, jakou moc a sílu dokáží mít slova i myšlenky, pronásledoval mě téměř nepřekonatelný strach z toho, že bych mohla říct něco, za co budu souzena, odsouzena a potrestána, tak jako v minulé inkarnaci.

Všechno tajemné mě odmalička svádělo poznat. Průběžně jsem pronikala do tajemství léčivé energie reiki, šamanismu, andělského léčení, přírodní i tradiční čínské medicíny, věštěckých metod s tarotem i andělskými kartami, numerologie, prošla jsem různými zkušenostmi, kdy jsem byla součástí skupin lidí, kteří se snaží následovat učení Osha i Budhy, avšak vždy mě to dotáhlo zpět k astrologii, která mi připadne ohromující svým rozsahem informací. Astrologie je oblastí, v níž je neustále co objevovat a prozkoumávat, zvláště když vezmeme v úvahu, kolik existuje hvězd, kde existují a žijí bytosti duchovního charakteru, které nám mohou v mnohém pomáhat, ale také škodit - tyto sféry nejsou ničím novým, jsou neustálým "znovuobjevovaným" tajemstvím, které bylo v průběhu lidské existence již několikrát odhaleno a poté znovu "utajováno" .

Narodila jsem se s duší velmi jemnou a vnímavou, a často jsem prožívala stavy, jako bych na tento svět ani nepatřila, tento pocit ze života naprosto vystihuje jediná věta, charakterizující energii člověka ve znamení Ryb, který musí "být z jiného světa, avšak žít v tomto světě".


Se znamením Střelce na ascendentu jsem vždy toužila po dálkách a cestování. A tuto svou touhu jsem nejvíce naplnila v období po ukončení studia na střední knihovnické škole Brně, kdy jsem nějaký čas žila i pracovala v Anglii v Londýně, Holandsku  i v Belgii....

Kamkoli jsem šla, všude jsem se cítila jako doma. I když jsem zdánlivě byla „sama“, vždy a všude jsem vnímala přítomnost někoho dalšího – až teď zpětně si uvědomuji, že andělé mě doprovázeli na každém mém kroku, dodávali mi sílu, naději, optimizmus i ve chvílích, které se zdály být beznadějné.
 

Když mi Saturn vstoupil do konjukce se Saturnem v mém sedmém domě partnerství, vdala jsem se ve věku 28 let.

Poté přišly na svět mé děti, které doplňují to, co mně v horoskopu chybí, jsou velmi zemité, neboť mají hojně planetami obsazená zemská znamení.

Nemám v horoskopu zastoupen zemský živel – kromě Jižního lunárního uzlu v Býku, jenž kromě jiného symbolizuje karmické vztahy s lidmi v Býku, které hojně ve svém životě potkávám.

Nepatřím mezi lidi, kteří hodnotu své bytosti odvozují od materiálních statků, naopak – každý majetek, který je tak nějak navíc a nepotřebuji ho nutně k životu, se mi stává břemenem.

Mám ráda vzhledné a estetické věci, pěkné oblečení i šperky, nemyslím si, že duchovně založený člověk se dá poznat podle toho, že je oděn do "pytle od brambor".. 

Za své největší bohatství však považuji své znalosti a zkušenosti. Dodnes si neustále doplňuji vzdělání, co se týká astrologie a přírodní medicíny, jsem též absolventkou školy Tradiční čínské medicíny  v Brně.

Přesto jsem přesvědčena, že žádného astrologa ani léčitele nedělají jeho vědomosti, jako osobnost. Znala jsem lidi, kteří uměli léčit svou pouhou přítomností, přesto si je Bůh vzal předčasně "k sobě" - možná proto, že dělali za druhé víc, než jim náleželo. Je nutné si střežit zdravé hranice, ukázat  cestu, avšak každý už musí jít sám za sebe...

 

 

 

 

 
 

 

Portrét


Kontakt

Astroložka IRENA NEVRLÁ


775 999 076, skype: Irena Nevrlá

irnev@seznam.cz

zajímá vás astrologie?

hledáte rady ve hvězdách, pokud máte nějaké nejasnosti ohledně svého života? (práce, vztahy,...)

Mail list
Archiv

Kalendář
<< duben >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Statistiky

Online: 2
Celkem: 68114
Měsíc: 1904
Den: 55